محصولات و خدمات ابتکار صنعت نوین

17 سال سابقه درخشان در صنعت بالابر ، کیفیت را با ما تجربه کنید

نوعی بالابر متحرک است که دارای چرخ می باشد و بار بر روی شاخک ها قرار می گیرد. از استاکر برای بلند کردن بارهایی که روی پالت می باشند استفاده می شود

جک پالت یک ابزار برای جابه جایی و بلند کردن بار در انبار است. انواع جک پالت برای کاربردهای مختلف تولید شده که بر اساس نیاز و محیطی که می خواهید در آن استفاده کنید، قابل انتخاب است.

بالابر یک وسیله بسیار حساس است. کوچکترین اشتباه در ساخت سیستم، استفاده از قطعات بی کیفیت، محاسبات اشتباه و عدم تجربه کافی در ساخت بالابر، صدمات جبران ناپذیری به تولیدکننده و مصرف کننده بالابر وارد می کند.
طراحی خلاقانه این بالابر امکان استفاده از آن در راه‌پله‌هایی با فضای کوچک بدون نیاز به تخریب یا تغییر در پله‌ها را میسر کرده است. اتصال این بالابر به نرده یا دیوار به صورت موقت (پیج و مهره‌ای) بوده و امکان جابجایی به مکانی دیگر (در صورت نقل مکان مشتری) فراهم می‌باشد. در این بالابر با استفاده از هدایت کننده خطی و یک کشنده کابلی امکان جابجایی فرد فراهم گردیده است.

میز هیدرولیک نوعی بالابر است که می تواند به دو شکل ثابت و متحرک ساخته شود. میز هیدرولیک در مدل متحرک حداقل ارتفاع میز با زمین با توجه به قدرت دستگاه از 30 الی 50 سانتی متر ایجاد می شود ولی در مدل ثابت میز هیدرولیک می توان به دلخواه مشتری ، زمین زیر دستگاه را به اندازه صفحه رویی میز هیدرولیک ای ، به عمق مورد نظر کنده شود تا حداقل ارتفاع بازمین صفر شود.

مشتریان دوست داشتنی ما