جک پالت انواع آن

 • تعریف

  جک پالت چیست

  جک پالت دستی ارزان ترین و ساده ترین وسیله حمل بار می باشد که تا ظرفیت 5 تن را می تواند جابه جا کند.

  جک پالت یک ابزار برای جابه جایی و بلند کردن بار در انبار است. انواع جک پالت برای کاربردهای مختلف تولید شده که بر اساس نیاز و محیطی که می خواهید در آن استفاده کنید، قابل انتخاب است.

 • عملکرد

  نحوه کارکرد جک پالت دستی

  با استفاده از جک پالت فقط میتوانید بار جابه جا کنید و ارتفاع به آن نمیدهد

  جک پالت ها فقط می توانید عمل جابه جایی پالت را انجام دهید و ارتفاعی به پالت شما نمی دهد.آن ها از یک بدنه محکم و یک پمپ هیدرولیکی تشکیل شده اند و از طریق پمپاژ دسته به بالا و پایین عمل می کند.این دستگاه باید توسط اپراتور کنترل شود به صورتی که دو شاخک در زیر پالت قرار گیرد و با پمپاژ کردن دسته بار به سمت بالا می آید و در محل مورد نظر ارتفاع را پایین می آورید و می توانید بار را تخلیه کنید.

 • مزایا

  مزیت استفاده از جک پالت

  مزیت جک پالت این است که جمع و جور است و به علت وزن سبکی که دارد پشت وانت و یا کامیون هم به راحتی جا می شود

  مزیت جک پالت این است که جمع و جور است و به علت وزن سبکی که دارد پشت وانت و یا کامیون هم به راحتی جا می شود و جابه جایی آن راحت است اما برای جابه جایی هایی در مسافت طولانی برای اپراتور خسته کننده می باشد تا از آن استفاده کند و معمولا در انبارهای کوچک،فروشگاه ها،ریخته گری ها و یا جاهایی با جابه جایی های با مسافت کوتاه و جاهایی که دادن ارتفاع به پالت نیاز نیست از آن استفاده می شود.

جک پالت توزین دار

جک پالت توزین دار زمانی استفاده می شود که شما بخواهید علاوه بر جابه جایی پالت خود در انبار،  وزن بار خود را هم مشاهده کنید، این نوع  وزن بار را تا 2000 کیلوگرم به پوند و کیلوگرم بر روی صفحه نمایش روی دستگاه نشان می دهد. این دستگاه به راحتی با برق شهری شارژ می شود و از صفحه ضد ضربه آن با آسایش کامل در انبار می توانید استفاده کنید.

جک پالت استاندارد

جک پالت استاندارد متداول ترین نوع جک پالت می باشد که  دارای ظرفیت 500 کیلوگرم الی 5000 کیلوگرم می باشد و بسته به نیاز، ظرفیت مورد نظر خود را می توانید انتخاب کنید.طول شاخک و فاصله بیرونی شاخک ها از موارد مهمی است که باید با توجه به ابعاد پالت خود برای انتخاب دستگاه به آن توجه کنید.

جک پالت با ارتفاع بالا

جک پالت با ارتفاع بالا (جک پالت قیچی) به صورت استثنا ارتفاعی بیش تر از 20 سانتی متر را برای شما ممکن می سازد، در واقع تا ارتفاع 80 سانتی متر بالا می رود و برای برداشتن بار از روی وانت به راحتی می توانید از این نوع استفاده کنید.

انواع جک پالت

جک پالت ضدزنگ

جک پالت استیل با ظرفیت 2500 کیلوگرم برای محیط های کاملا بهداشتی و دارویی با جنسی متفاوت از جک پالت های استاندارد می باشد،

جک پالت برقی

جک پالت ها در دو دسته دستی و برقی می باشند، جک پالت های برقی سرعت کار شما را برای جابه جایی بالا می برند و انتخاب نوع باتری در آن ها از موارد مهمی است که در هنگام خرید باید توجه کرد، در این مدل کاربر به راحتی پشت جایگاه ایستاده  و عمل جابه جایی را با کنترل فرمان در سالن های با سطوح صاف انجام می دهد.

جک پالت خاص

گاهی در انبارها نیاز به جک پالت خاص می باشد که در دسته بندی های دیگر یافت نمی شود برای مثال نیاز به جک پالتی است که دارای تکیه گاه باشد تا هنگاه جابه جایی بار نیفتد یا نیاز به دستگاهی مخصوص جابه جایی بارهای مدور به جای پالت است و … .برای این موارد 5 دسته بندی ترمزدار،حرکت متقاطع،با تکیه گاه،بارهای مدور و جک پالت سطوح ناهموار در این دسته بندی قرار دارد، که می توانید بر اساس نیاز خاص خود از آن ها استفاده کنید.

آیا درباره خدمات ما سوالی دارید؟